UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 11809537
nr 1180 9537
Väggpendyl
Ek. Höjd: ca 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:40:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)